• Nadstandardní mzda

    Za svou práci získáte adekvátní odměnu, která se skládá z fixu a férové provize, která není nijak omezená.

  • Kariérní růst

    Nebudete stagnovat. Získáte podporu a motivaci k dosahování lepších výsledků. Vaše kariéra u nás poroste!

  • Trainee program

    Budeme Vás neustále školit, vzdělávat a zajišťovat perfektní orientaci v sektoru kapitálových trhů. Mnohé znalosti uplatníte i v soukromém životě.

Koho hledáme?

  • 100
  • Zkušeného obchodníka

    • Se zájmem o kapitálové trhy
    • S ambicemi stát se lepším
    • Možnost specializace dle zájmů
  • 50
  • Cílevědomého člověka bez zkušeností

    • S příjemným vystupováním
    • S chutí se učit novým věcem

Proč pracovat u nás?

  • Nadstandardní platové ohodnocení ve výši několikanásobku průměrné měsíční mzdy v ČR
  • Karierní růst, který záleží jen na Vašich schopnostech a odhodlání
  • Dynamická náplň práce, která Vás bude bavit
  • Kontinuální vzdělávání se, které uplatníte i v osobním životě
  • Práce v mladém kolektivu a moderním prostředí
  • Výborná dopravní dostupnost na metru Pankrác

Co Vás čeká?

  • Vedení schůzek s investory
  • Akvizice nejbonitnější klientely a vrcholového managementu
  • Práce se sofistikovanými obchodními nástroji (MT4,5 a další SW)
  • Analytická práce s grafy, vyhodnocování dat, trendů, dění na trzích
  • Tvorba investičních myšlenek – trade idea
  • Komunikace a péče o stávající klienty
  • Úzká spolupráce s oddělením dealingu
  • Vedení vlastního týmu lidí – management
  • Specializace dle Vašeho zájmu – sales, trading, research

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Příjemné vystupování a nadprůměrné komunikační schopnosti
  • Zájem o kapitálové trhy a ochota se dále vzdělávat v oboru
  • Ambice být stále lepším
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Uživatelskou znalost PC
  • Praxe výhodou, ale není nutnou podmínkou. Možnost zaučení!
  • Čistý trestní rejstřík

Místo výkonu práce je Praha

mrakodrap small
Sídlíme v Praze v moderní kancelářské budově Pankráci. Je zde výborné spojení MHD tak i autem.
Globtrex.com nabízí práci, která Vás bude skutečně bavit. Dá Vám příležitost pro uplatnění Vašeho potenciálu, naplnění ambicí a splnění si kariérního snu. Naučíme Vás rozumět a obchodovat na kapitálových trzích, ovládat sofistikovaný SW a vytvářet různé analýzy. Tyto vědomosti – jak vydělat peníze – můžete uplatnit i  ve svém  soukromém životě.

Globtrex.com = práce snů

Kdo je Globtrex.com?

Značka Globtrex.com jako hrdý člen skupiny Coverdeal Holding výrazně roste ve střední Evropě v oblasti kapitálových trhů. Za 15 let fungování zaměstnává přes 150 nadšených lidí v Evropě.

Globtrex.com patří mezi přední brokerské specialisty na on-line obchodování s CFD kontrakty, komoditami a Forex trhem. Jejími zakladateli jsou obchodníci s více než desetiletou zkušeností na finančních trzích po celém světe. Od roku 2016 rozšířil Globtrex.com své aktivity do České republiky.

Naším cílem je vytvořit brokerskou firmu, která dbá na efektivní kombinaci vzdělávání, podpory expertů z odvětví a špičkového technického zázemí.

  • V případě zájmu prosím vyplňte formulář a připojte své CV. Rádi Vás pozveme k osobnímu pohovoru.

FAQ

Kdy mohu nastoupit?

Nástup je možný okamžitě. Proto pokud Vás nabídka práce u Globtrex.com zaujala, vyplňte formulář a během několika dnů již můžete být našim novým kolegou.

Kdy se mi ozvete?

Naše personální oddělení životopisy a vhodnost kandidátů průběžně posuzuje a vyhodnocuje. Nejzazší termín je 10 dnů. Pokud od nás neobdržíte odpověď, vybrali jsme na práci jiného kandidáta. Z kapacitních důvodů nerozesíláme negativní vyrozumění.

Jaká je pracovní doba?

Pracujeme standardně Po – Pá. Víkendy jsou volné včetně státních svátků.

Je práce vhodná i pro studenty?

Avizovaná nabídka práce je vhodná i pro studenty, kteří mají kombinované studium, které nenaruší docházku do zaměstnání.